Urodziny bloga

Mój blog ma już ponad dwa lata!

Pamiętam to uczucie, kiedy czytała go tylko rodzina i bliscy znajomi. Dlaczego założyłam bloga i jak wyglądał mój pierwszy rok blogowania opowiadam w w artykule:  Co można osiągnąć w niewiele ponad rok blogowania:

Pamiętam też, że sceptycy pytali czy w dzisiejszych czasach ktoś jeszcze czyta blogi… dwa lata później nadal tu jestem i mam się dobrze. Mój blog też. A statystyki informujące o ilości czytelników przypominają, że wszyscy zaczynają od zera. I, że nic nie dzieje się samo.

Dziękuję Ci, że tu jesteś! Takie urodziny to prawie jak moje własne. Dlatego z tej okazji chciałabym polecić Ci kilka moich ulubionych Insta- i GirlBossowych produktów.

Niektóre z aktywnych linków to linki affiliacyjne, od firm, dzięki którym mogą powstawać nowe artykuły. Linki przekierowują Cię do miejsca gdzie można kupić produkt.

Czas na piękny feed Twojej marki! Instapaczki by SHABLON

Odbierz 25% zniżki na Instapaczki – zestaw szablonów na Instagram. Instapaczki są zaprojektowane przez Karlę i Anię z Shablon – graficzne duo dla kobiecych biznesów.

Korzystając z Instapaczek do edycji w bezpłatnej Canva opracowuję grafiki promujące live’y, insta-karuzele, posty z cytatami i wskazówkami. Wybierz jeden z pięciu gotowych projektów Instapaczek, który najlepiej odzwierciedla charakter Twojej marki (a jeśli masz już sprecyzowane kolory, czcionki to będziesz mogła dostosować taki szablon grafik wedle życzenia).

OTRZYMAJ 25% ZNIŻKI NA INSTAPACZKĘ

flick hashtags

Flick Hashtags

Flick Hashtags – koniec zgadywania, które hashtagi pomogą Ci zwiększyć zasięgi i odnaleźć Twoim potencjalnym obserwatorom/klientom drogę do Twojego profilu. Flick jest idealnym wyborem jeśli chcesz do maksimum wykorzystać możliwości, które oferują hashtagi. Flick pomaga nie tylko wyszukiwać hashtagi, ale też zrozumieć, które hashtagi dbają o największe zasięgi. Natomiast funkcja organizowania hashtagów w poręczne katalogi pomoże zaoszczędzić ogromną ilość czasu.

WYPRÓBUJ FLICK HASHTAGS 7 DNI ZA DARMO

girlboss plakat redPlakat Girlboss do Twojego domu i biura?

Dla wszystkich GirlBosses (a nawet #girlbosspl) 20% rabatu na plakaty GIRLBOSS RED oraz GIRLBOSS PINK opracowane przez Atogrzywa. Ten plakat może Ci codziennie przypominać o swoich marzeniach o budowaniu życia na własnych zasadach. Promocja trwa do 26 listopada 2020.

20% ZNIŻKI NA PLAKAT Z KODEM RABATORYM: girlbosspl

TAK, CHCĘ TAKI PLAKAT!

Mam nadzieję, że pośród tych produktów znalazłaś coś dla siebie!

Pozdrowienia,

Gosia