Jak zrobić jednolite tło w Instagram Story?

2019-10-06T15:02:06+02:00By |

Poniżej wyjaśnię Ci jak zrobić jednolite tło w Instagram Story używając tylko narzędzi dostępnych w Instagram Stories (nie musisz pobierać dodatkowych aplikacji).

Otwórz Instagram Story i zrób zdjęcie czegokolwiek. Teraz dotknij palcem funkcji pędzelka w prawym górnym rogu.

W górnym panelu wybierz pierwsze od lewej narzędzie do rysowania.

Teraz na dole ekranu wybierz jeden ze standardowych kolorów, a następnie przytrzymaj palcem tło. Gotowe!

Wypełnij niestandardowym kolorem całe tło w Instagram Story

Aach ta funkcja też jest super, szczególnie gdy kolory Twojej marki różnią się od standardowych kolorów dostępnych w Instagram Story. Dzięki temu możesz uzyskać swój niepowtarzalny markowy-look.

Wejdź do funkcji rysowania dotykając palcem funkcji pędzelka w prawym górnym rogu. Teraz w dolnym panelu z kolorami przytrzymaj palec na wybranym kolorze – wtedy pojawi się opcja wybrania niestandardowych kolorów. Przesuwaj palcem po palecie, żeby wybrać pożądany kolor. Gdy zajdziesz upragniony kolor przytrzymaj palcem tło i gotowe!

About the Author:

Gosia Lammers
Specjalista Marketingu Internetowego, w swojej karierze ponad 10 lat pracowała w Holandii jako konsultantka dla małych i średnich firm po korporacje. Podczas pracy z firmami zauważyła, że zastosowanie Instagrama w biznesie jest wciąż nieodkrytym tematem. Jej aktywność zawodowa skupia się wokół prowadzenia bloga www.gosialammers.com, treningów oraz innych działań content marketingowych.